Discount Dynex DX-24E150A11 24-inch 1080p LED LCD HDTV The best bargains
Dynex DX-24E150A11 24-inch 1080p LED LCD HDTV
Dynex DX-24E150A11 24-inch 1080p LED LCD HDTV By Dynex
  • Incredible dynamic contrast ratio (20,000:1) for an arresting viewing experience
  • Two 3W speakers with simulated surround sound for a lush soundscape
  • Inputs include 1 composite video, 1 component video, 1 PC VGA, one 3.5mm PC audio, 1 RF, 1 HDMI, and 1 headphone jack
  • PC video input lets you connect your computer to experience high-resolution images
Dynex DX-24E150A11 24-inch 1080p LED LCD HDTV Description
Watch your favorite movies, TV shows and games with this 24" HDTV that features 1080p resolution for stunning clarity. The PC input lets you connect your monitor to experience high-definition images.