Reviews JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV Lowest Prices
JVC JLC32BC3000 32
JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV By JVC
Buy JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV. With Special Pomotions & eligible for FREE Super Saver Shipping
  • 1080p Full HD resolution
  • Resolution/Aspect: FHD 1920x1080p / 16:9
  • Refresh Rate: 60Hz
  • Contrast Ratio: 100,000:1 (Dynamic)
  • Auto power off
The Least Expensive JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV.The best selection and free shipping.Get JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV now. Best Buy 2011 Top Deal!.
JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV Description
Buy JVC JLC32BC3000 32" Class BlackCrystal 3000 Series LCD HDTV Now
SimilarProducts
  • DVI Gear HDMI Cable 2M 6 feet
  • VideoSecu LCD LED TV Wall Mount Full Motion with Swivel Articulating Arm for 23-37 in, up to 42 in TV Monitor Flat Panel Screen With VESA 200 100, 20 in Extension and Post-installation Leveling System ML531B M84