Best Price ASUS X101CH-EU17-WT 10.1-Inch Netbook (White) Special offers
ASUS X101CH-EU17-WT 10.1-Inch Netbook (White)
Best Price for ASUS X101CH-EU17-WT 10.1-Inch Netbook (White) With Special Pomotions Fast Shipping
Product Feature
  • Intel atom n2600 Processor 1.6GHz
  • 1 GB DIMM
  • 320 GB 5400 rpm SATA Hard Drive
  • 10.1-Inch ScreenIntel UMA
  • Windows 7 Starter
Product Description
ASUS X101CH-EU17-WT EeePC Netbook / 10.1" WSVGA (1024 x 600) / Intel Atom N2600 (1.6GHz) / 1GB DDR3 / Intel UMA / 350GB 5400RPM / Windows 7 Starter (32bit) / 802.11BGN / 0.3MP Camera / 3 Cell Battery / HDMI Port / 3GB Internet Webstorage / 1YR Global Warranty / 6 Months Battery Warranty
Read more >>
Buy ASUS X101CH-EU17-WT 10.1-Inch Netbook (White) Now
SimilarProducts
  • AmazonBasics Netbook Bag with Handle, Fits 7- to 10-Inch Netbooks, iPad, HP Touchpad (Black)
  • 8 - 10.1 inch Sky Blue Blossom Floral Neoprene Netbook Laptop Sleeve Slip Case Pouch Bag for iPad, Acer, ASUS, Dell, HP
  • ASUS INDEX 10-Inch Netbook Sleeve - White
  • 8 - 10.1 inch CafĂ© in Paris Silver Gray Netbook Notebook Laptop Sleeve Bag Carrying Case - Dual Side Printed for iPad, Acer, ASUS, Dell, HP, Samsung