Cheap MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials Find Best Deals
MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5
MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials By JL Audio
Buy Cheap MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials. With Special Pomotions
  • Continuous Power Handling: 60 Watts
  • Recommended Amp Power: 20 - 125 Watts
  • System Efficiency: 89.5 dB @ 1W/1m
  • System Nominal Impedance: 4 ohm
  • Diameter: 6.5 Inch
Cheapest MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials.The best selection and free shipping.Buy on MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials now. Best Buy 2011 Deal!.
MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials Description
Cockpit Coaxial Speaker System. 6.50 in. woofers with separate 0.75 in. dome tweeters
Buy MX650-CCX-CG-TB - JL Audio 6.5" Marine Cockpit Coaxials Now